Textbox Beni Hatırlama

Gerek kullanıcı adı ve şifrelerinin girişinde gerekse harici başka yerlerde sık kullandığım bir özelliği buraya not etmek istiyorum. Yazdığımı hatırlama özelliki!...

Daha fazlası
Gerek kullanıcı adı ve şifrelerinin girişinde gerekse harici başka yerlerde sık kullandığım bir özelliği buraya not etmek istiyorum. 

Yazdığımı ha...Epeydir çalışmayınca unuttum, nasıl oluyor diye... 

Konu asp.net ajaxcontroltoolkit. Mini takvime ihtiyacım oldu. Arşivi kurcalayım dedim, yeniler...Webformları tasarlarken, gzip yaparak yayımlamak, hız açısından fayda sağlıyor. Devrim hocamın internet sitesinden alıntıladığım, benim de...Sunucunuzu taşımaya başladınız, eski sunucunuzda hatasız çalışırken, yeni sunucunuzda aşağıdaki hatayı aldınız. 
 "system.data için yapılandırma bö...Entityframework 4.6.1
http://tr.clipartlogo.com

Son Yazım

Textbox Beni Hatırlama

Gerek kullanıcı adı ve şifrelerinin girişinde gerekse harici başka yerlerde...
Gündelik hayattan esinlenerek, "anısı kalsın" diye nitelendirebileceğim yazım

daha fazlası
Yazılarıma epostanıza gelsin

Abone Ol

Yazılar eposta adresinize gelsin

Siteme yazdığım yeni yazıların eposta adresinize gelmesini istiyorsanız eposta bültenime abone olabilirsiniz. E-posta adresinize gelen mesajla aboneliğinizi aktifleştirmeyi ihmal etmeyin.

daha fazlası

Göz Gezdirmenizi Öneririm

SEO Yazı Dizim 4
Bugün sitemle ilgili bazı istatistiki bilgileri vereyim. şu yazımda belirttiğim üzere, SEO'ya başlamadan evvel alexa sıralamam 19 milyonlardaydı. İşin rengini beğenmeyim, SEO ile ilgili çalışmalara başlayınca alexa sıralamam değişti.

Buradaki iki tane faktör var. Birinci nedir bu alexa, ikincisi ise SEO ile ilgili çalışmaya başlamak ne demek? Efendim biz buradaki yazımda sonra anlatacağım dediğim alexadan başlayalım işe.

Alexa sıralaması dediğimiz kavramşudur ki: Amazon ve mİcrosoft firmalarının desteklediği, dünya genelinde ve her ülkenin kendi özelindeki popüler siteleri tespit edip, onları sıralayan bir organizasyon. Şirket de diyebiliriz. (Doğruluğunun tartışılırlığına değinmiyorum). bu adresten alexanın sitesine ulaşabilirsiniz. Sağ üst köşeden de sitenizin adını yazıp, sorguladığınızda alexa değerinizi öğrenebilirsiniz.

Burası birinci maddemizdi. Kendi siteme dönüyorum şimdi. 25 ocaktan bu yana kendi sitemde SEO için yapmış olduğum değişikliklerle beraber alexa sıralamamı not ettim. Şİmdi bu istatistiki bilgileri paylaşıyorum
25 ocakta 11 113 905
26 ocakta 11 097 127
28 ocakta 11 093 246(öğlen)
28 ocakta 8 850 096(... devamı

Instagramdan Bir Anı