Javascript'ten codebehind koda erişim

Geçenlerde paylaştığım hususun değişik yoldan çözümü. Konunun özünde gene .cs de yer alan  Zurnanın zırt dediği yer burada, DİKKAT! function tabDegistir ( ) {...

Daha fazlası
Geçenlerde paylaştığım hususun değişik yoldan çözümü. Konunun özünde gene .cs de yer alan   

 Zurnanın zırt dediği yer burada, DİKKAT!

 function ...Error message 401.3: You do not have permission to view this directory Bilgisayarımın internetteki veri kullanımına bir bakayım dedim, 1 terabaytın üzerine çıkmışım.15 tatilde biraz ...CS0120  C# An object reference is required for the non-static field, method, or propertyAnlaşılır olması için şöyle ki web sayfamı her 15 saniyede yenilemek istiyorum. Yenilerken de codebehind de kod çalıştırmak istiyorum.  Problemim bu.
http://tr.clipartlogo.com

Son Yazım

Javascript'ten codebehind koda erişim

Geçenlerde paylaştığım hususun değişik yoldan çözümü. Konunun özünde gene ....
Gündelik hayattan esinlenerek, "anısı kalsın" diye nitelendirebileceğim yazım

daha fazlası
Yazılarıma epostanıza gelsin

Abone Ol

Yazılar eposta adresinize gelsin

Siteme yazdığım yeni yazıların eposta adresinize gelmesini istiyorsanız eposta bültenime abone olabilirsiniz. E-posta adresinize gelen mesajla aboneliğinizi aktifleştirmeyi ihmal etmeyin.

daha fazlası

Göz Gezdirmenizi Öneririm

SEO Yazı Dizim 6

Bu kısımda sadece Açıklama Metnine dair izahatta bulunacağım.

SEO ile ilgili hazırladığım serinin bundan sonraki kısımları pratiğe yönelik izahatlardan oluşacaktır.  Tabi bu değişikliklerin neler olduğunu ve nasıl iyileştirileceğine dair konuyla ilgili internette bir dünya SEO ile ilgili makale okuduğumu belirteyim. Yani SEO ile ilgili forumları, ekitapları, ilgili yazıların yorumları dahil bir sürü metni bol bol okudum. Sindirdim. İşte bundan sonra bir önceki yazımda maddeler halinde belirttiğim bir kısım hatalarımda iyileştirmeye gittim. Şimdi bunlara dair ne gibi değişiklikler yaptığımı açıklıyorum.

Açıklama metni kısa: Yazdığımız yazılara en fazla 160 karakter olacak şekilde bir açıklama metni eklememiz gerekiyor. Bunu "description ifadesi" olarak da ele alanlar var. Nedir bu? Yazdığımız yazının anasayfada veya kendi dahili sayfasında gözüken yazı. Dahili sayfasında yer alırken meta tag içersinde belirtiliyor. Bu sayede arama motorunun örümceği veya bu tarama faaliyetini yapan programı(crawler olarak da ifade edilen bir terim.) yazımızla ilgili olarak fikir sahibi oluyor. Bunu bugüne kadar heeep ihmal etmiştim. Uğraşmak istemiyordum. Hala daha uğraşmak istemiyorum ama ara ara yazdığım uzun yazılarda bulundurmayı ihmal... devamı

Instagramdan Bir Anı