Sistem Bakım Onarım Kursu Sınav Sonuçları

Okulumuzda haftasonu açılan Sistem Bakım Onarım kursu sınav sonuçları aşağıdaki gibidir. Meraklı öğrencilerime duyururum :) Hepinize iyi haftasonları dilerim.

Daha fazlası
9B sınıfından mazeretli olarak Mesleki Gelişim dersinin sınavına giremeyen İclal ve Gülsüm sırayla 95 ve 80 aldılar.9B sınıfı için Mesleki Gelişim dersi 1. sınav sonuçlarını paylaşmak istedim 

Sefer 40 

İlkay 48 

Kaya 85 

Hasan 95 

Aleyna 90 

Karabakal 75 
...9A sınıfı için Mesleki Gelişim dersinin 1. sınav sonuçlarını paylaşıyorum. 

Dağ 50 

Engin 40 

Mert 55 

İsimsiz 30 

İsimsiz 73 

Beyza 38 

Boz...Visual StudioAsp.net te çalışırken, response.redirect() ile sayfa yönlendirme işlemi yapıyoruz. İyi güzel hoş lakin sayfa yönlendirme işi aynı sayfada oluyor. B...
Yazılarıma epostanıza gelsin

Abone Ol

Yazılar eposta adresinize gelsin

Siteme yazdığım yeni yazıların eposta adresinize gelmesini istiyorsanız eposta bültenime abone olabilirsiniz. E-posta adresinize gelen mesajla aboneliğinizi aktifleştirmeyi ihmal etmeyin.

daha fazlası

Göz Gezdirmenizi Öneririm

Yağın Gerekmez Aşıma
Tahmini olarak son 10 yıldır ara ara düşünüp alternatifini bulamadığım bir deyimimiz var. Atasözü diyenleri de duydum. Önceden görev yaptığım okullardaki edebiyat öğretmenlerimize de durumu aktardım fakat çözüm yoktu. Taa ki düne kadar.

En az 10 edebiyat öğretmenimize durumu belirttim fakat nafile. Yok. Alternatif bir çözüm nafile idi. Aslında var imiş fakat BİLMİYORMUŞUM. 

Sadede gelelim. Hani bir sözümüz var ya: "Ne Şam'ın şekeri ne arabın kara yüzü". 
Günlük hayatta yaşadığım bazı durumları özetler nitelikte bu ifade dilimin ucuna geliyor fakat kullanmıyorum. Kullanmıyorum fakat etrafımdaki arkadaşlara da bu sözün alternatifi nedir diye sormadan da geçemiyorum. Özellikle geçmiş yıllarda birlikte çalıştığımız edebiyat öğretmenlerimizden Abdülcelil, Selime, Mehmet, Sezen ve isimlerini hatırlayamadığım diğer arkadaşlarımın kulakları çınlasın, bu durumu hep dile getirdim fakat alternatif bir söz, deyim, atasözü öğrenemedim. 
Dün, gündüzleyin  "Ne Şam'ın şekeri ne arabın kara yüzü" deyimini, müdürüme açtım. Zatı muhteremleri de "tamam" dedi. Tamam dedi fakat bir cevap vermedi. Taa ki akşamüzeri olana kadar...
Müdürüm akşam üzeri aşağıdaki sözleri söyleyince jeton düştü.
devamı

Instagramdan Bir Anı