Bilişim Teknolojileri Temelleri 2. Yazılı Sonucu

Bilişim Teknolojileri Temelleri dersinin 2. sınav sonuçlarını paylaşıyorum. Meraklılarına ve ilgililerine duyururum. Beyza 59 Umut 90 Damla 65 Sıla 60 Esr...

Daha fazlası
Geçen gün javascriptte yazdığımı bir de jquery de yazayım dedim. Hani anlık olarak karakter sayısını veren mini kod bloğu. Meraklılarına gelsin. 

...Mini bir javascript kod parçacığı daha paylaşayım. Hani SMS göndereceksiniz anlık olarak kaç karakter yazdığınızı anlık olarak görmek istiyorsunuz ...Pencerenizin üzerinde pencere açmak istiyorsunuz. Hem ortada hem verdiğiniz ölçüde hem de adres satırının değiştirilebilir olmamasında mutabık isek...YoutubeVisual Studio
http://tr.clipartlogo.com

Son Yazım

Jquery'de Karakter Sayısı

Geçen gün javascriptte yazdığımı bir de jquery de yazayım dedim. Hani anlık...
Gündelik hayattan esinlenerek, "anısı kalsın" diye nitelendirebileceğim yazım

daha fazlası
Yazılarıma epostanıza gelsin

Abone Ol

Yazılar eposta adresinize gelsin

Siteme yazdığım yeni yazıların eposta adresinize gelmesini istiyorsanız eposta bültenime abone olabilirsiniz. E-posta adresinize gelen mesajla aboneliğinizi aktifleştirmeyi ihmal etmeyin.

daha fazlası

Göz Gezdirmenizi Öneririm

SEO Yazı Dizim 2
SEO (Arama motoru optimizasyonu) ile ilgili yazı dizime devam ediyorum. Bir önceki yazım şurada kalmıştım(okumak için buraya tıklayın )

Dedik ya, biz öğretmeniz. Mesleğim bu benim. Kendi yaptıklarımdan ve yapabileceklerim ve daha yapmayı planladıklarımdan yola çıkarak sitemle ilgili SEO üzerine neleri yaptığımı sizlere öğreterek izahatına başlıyorum.

Efendim sitem wordpress, joomla, drupal veya blogengine ve dahi muadillerinin bir varyasyonu değil. Durum böyleyken SEO?ya başladığımı belirteyim. Bu bilinçle okumanızı öneririm. Çünkü bu çalışmalardan yola çıkan arkadaşlara ne kadar yardımım dokunur bunu bilmiyorum. Alt yapısı, kodlaması kendisine ait olanların okumasını öneriyorum.(He harici kişiler fayda sağlamaz mı? Onlar da sağlar elbette ama SEO?yu uyguladığım platformu tanımaları açısından bunları ifade etmem gerek. Beklentileri karşılama noktasında kimseyi hayal kırıklığına uğratmak istemem. Çünkü bu yazıyı okuyarak paha biçilemeyecek olan vaktinizi harcıyorsunuz. Bu bilinçle yola devam edelim.)

Kodlaması şahsi olan arkadaşlar deyince durum gene çatallanıyor. Çünkü kodlamanın da çeşidi var bu sektörde. Hay Yarabbim! İşler ne kadar karışık gibi duruyor. İşte bu SEO için durum tespitinde bu aşamaların tek tek belirlenip, eldekilerin analizini yapıp, yola öyle çıkmak gerekiyor. Şahsen ken... devamı

Instagramdan Bir Anı